KÉRÉS AZ SZJA 1% FELAJÁNLÁSÁRA

Tisztelt Támogatóink!

Kedves Olvasók!

A HONVÉDKÓRHÁZÉRT KÖZHASZNÚ ALAPÍTVÁNY (korábbi nevén „Alapítvány a Központi Honvédkórház Jövőjéért”) 1999. évi megalakulása óta jelentős módon segíti a honvédegészségügy munkáját. Elsődleges célunk

• a Honvédkórházban folyó magas szintű betegellátáshoz szükséges orvosi, ápolási és informatikai műszerek, eszközök biztosítása, beszerzése;
  • a munkatársak szakmai oktatásának, továbbképzésének finanszírozása;
  • az intézmény tudományos tevékenységének ösztönzése.

Alapítványunk a NAV honlapján közzétett jegyzéken szerepel, jogosult az 1 %-ra!

Kérjük a kórház dolgozóit, ismerőseit, családtagjait, barátait, nem utolsó sorban betegeinket és hozzátartozóikat, valamint mindazokat, akiknek fontos a honvédkórházban folyó munka, hogy személyi jövedelemadójuk 1 %-ának felajánlásával segítse alapítványunk tevékenységét!

Amennyiben Ön úgy dönt, hogy nevét és címét az alapítvány kérésére a NAV megadhatja, akkor szándékát a megfelelő kódkockába jelölje „X”-szel, és írja be a kért adatait. Fontos tudnivaló, hogy személyes adatainak megadása nem feltétele az érvényes rendelkezésnek, azonban az adóazonosító számát mindenképpen jelölnie kell!

Kérjük, hogy a rendelkező nyilatkozat kitöltése előtt figyelmesen olvassa el a kitöltési útmutatót!

Előre is köszönjük segítségét!