RÖNTGEN SZAKEMBEREK TANÁCSKOZÁSA

2017. szeptember 21. és 23. között tartotta a Magyar Radiográfusok Egyesülete XX. Kongresszusát Siófokon 312 fő részvételével. A szakmai programok két szekcióban, párhuzamosan zajlottak, melyeket kellemes társasági programok követtek.

A Honvédkórház Központi Radiológiai Diagnosztikai Osztályáról 10 munkatárs vett részt a jeles szakmai rendezvényen. Molnár Judit, dr. Eross Attila, dr. Hetzmann T. László és mtsa.: „Súlyos sérültek ellátása a Honvédkórházban” című előadással öregbítették a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ szakmai hírnevét. Alapítványunk három kolléganő részvételéhez nyújtott pénzügyi segítséget. Véleményük szerint megérte az anyagi befektetés: a konferencia szakmai fejlődésüket segítette, a további munkájukhoz friss információkkal szolgált.